T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜSKÜDAR - Çamlıca Kız Anadolu Lisesi

Haberler

Kas

Anma töreni okulumuz Kimya zümresi tarafından hazırlanmıştır.Törenimizden fotoğraflar haberimizin devamındadır. 

Kas

08.11.2011 TARİHİNDE OKUL AİLE BİRLİĞİ OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILMIŞ VE YÖNETİM KURULU BELİRLENMİŞTİR.

Kas

Okulumuzda düzenlenen sınıflar arası iki top üç pas turnuvası sonuçlanmıştır.Turnuva dereceleri ve fotoğraflar haberimizin devamındadır.

Ekm

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında okulumuz öğrencileri 28/10/2015 Çarşamba Çelenk Sunma Törenine, 29/10/2015 Perşembe günü tören yürüyüşüne katıldılar. 

Okulumuzu en iyi şekilde temsil eden öğrencilerimize ve beden eğitimi öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

Ekm

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle okulumuzda bir kutlama programı hazırlandı.  Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin hazırladıkları konuşmalar ve şiirlerin ardından öğrencilerimiz şarkılarla eğlendiler.

 

Ekm

Okulumuz öğrencilerinin Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle hazırladığı  Cumhuriyet Temalı panolarımız göz doldurdu.

Ekm

Okulumuz Kütüphanecilik Kulübü Öğrencileri ve Rehber öğretmenleri Üsküdar Belediyesi´nin düzenlemiş olduğu 2. Sahaf Fesivali´ni ziyaret ettiler.

Ekm

Okulumuz 9. sınıf öğrenci velilerine yönelik tanışma ve okul tanıtım toplantıları 16/10/2015 tarihi itibariyle tamamlandı.Toplantılarda velilerimiz okul kuralları, rehberlik çalışmaları, okul aile birliği çalışmaları ve ders başarısını arttırıcı tedbirler konusunda bilgilendirildi.

Ekm

Okul Öğrenci Meclis Başkanı Seçimi 15/10/2015 tarihinde yapıldı. Öğrencimiz Esra Akyüz Meclis Başkanı olarak seçildi. 

Ekm

11 Ekim 2015 Pazartesi günü okulumuz pansiyonunda kalan öğrencilerimize yönelik bir bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda öğrencilerimize okul pansiyonunda uyulacak kurallar aktarıldı. Öğrencilerimizin görüş ve önerileri alındı.

Ekm

6 Ekim İstanbul´un kurtuluşu münasebetiyle okulumuz konferans salonunda bir tören düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının akabinde günün anlamını ifade eden konuşmalar yapıldı.

Törende emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Eyl

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni 28/09/2015 Pazartesi günü saat 08:00´de okulumuz bahçesinde yapıldı. Törende emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyor yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Eyl

Çamlıca Kız Anadolu Lisesi Ailesi olarak tüm öğretmenlerimizin, velilerimizin ve öğrencilerimizin bayramını kutluyoruz.

Eyl

2015-2016 eğitim öğretim yılında uygulanacak olan zaman çizelgesi aşağıda belirtilmiştir.

28/09/2015 Pazartesi günü saat 08:00´de düzenlecek açılış töreni ile yeni eğitim öğretim yılı başlayacaktır.

Yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Eyl

Sorumlu dersi bulunan öğrencilerimize yönelik 2015 güz dönemi sorumluluk sınav programı için habere tıklayınız.

Sınava girmesi gereken öğrencilerimizin listesi okul ilan panosuna asılmış olup belirtilen tarih ve saatte sınava girmek üzere öğrencilerin sınav salonunda hazır bulunması rica olunur.