FELSEFE OLİMPİYATLARINA KATILAN ÖĞRENCİMİZİN BAŞARISI

FELSEFE OLİMPİYATLARINA KATILAN ÖĞRENCİMİZİN BAŞARISI

Türkiye Felsefe Kurumu tarafından 23. düzenlenen Felsefe olimpiyatlarına katılan okulumuz öğrencisi Züleyha ÇİTE 14. olarak büyük bir başarı kazanmıştır.Öğrenci ve destek olan öğretmenlerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

22.12.2018 265

TÜRKİYE FELSEFE KURUMU

XXIII. TÜRKİYE FELSEFE OLİMPİYADI SONUÇLARI

 

DERECESİ

ADI-SOYADI

OKULU

İLİ

1

 Aslı Sara Bilgili

Özel Eyüboğlu Koleji

İstanbul

2

 Talia Tuana Yücel

TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi

Kocaeli

3

 İrem Beyza Uralcan

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İstanbul

4

 Mehmet Tüfek

Özel Amerikan Robert Lisesi

İstanbul

5

 Tibet Şahin

İELEV Özel Lisesi

İstanbul

6

 Defne Hadiş

Darüşşafaka Lisesi

İstanbul

7

 Turan Kerem Öktem

ENKA Fen ve Teknoloji Lisesi

İstanbul

8

 Barış Bahri Doğan

Denizli Aydem Fen Lisesi

Denizli

9

 Baran Ata Baydar

Çanakkale Özel Fen Lisesi

Çanakkale

10

 Ezgi Selin Bayar

Özel Sanko Okulları

Gaziantep

11

 Defne Özdemir

Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi

Ankara

12

 Ege Çoban

Özel Saint Michell Fransız Lisesi

İstanbul

13

 Erdi Aydoğan

Vefa Lisesi

İstanbul

14

 Züleyha Çite

Çamlıca Kız Anadolu Lisesi

İstanbul

15

 Ateş Metin

Çanakkale Özel Fen Lisesi

Çanakkale

16

 Eren Özbulgan

MEV İzmir Güzelbahçe Fen Lisesi

İzmir

17

 Beycan Dağcı

Çevre Koleji

İstanbul

18

 Melikhan Kirazoğlu

Şehit Oğuzhan Yaşar Anadolu lisesi

Ankara

19

 Kayra Kapran

Özel Şişli Terakki Tepeören Anadolu. L.

İstanbul

20

 Pınar Çınar

Bağ Lisesi

Ankara

21

 Erdoğan Kutay Koç

VKV Özel Koç Lisesi

İstanbul

22

 Aleyna Çiçek

Çamlaraltı Koleji

İzmir

23

 Şevval Nur Öztürk

Şişli Anadolu Lisesi

İstanbul

24

 Melisa Badem

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi

Ankara

25

 Aysu Ergin

Ali Akkanat Anadolu Lisesi

İstanbul

26

 Ege Aydın

Alanya Doğa Koleji

Antalya

27-28

 Bahadır Eren  Çatal

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Lisesi

Ankara

27-28

 Sıla Başarı

İTÜ GVO Özel İzmir Anadolu Lisesi

İzmir

29

 Arda Yalçınkaya

Adana Gündoğdu Fen Lisesi

Adana

30-31-32

Şevval Ceylan

Şehit Kemal Ekşi Anadolu İmam Hatip Lisesi

İstanbul

30-31-32

Bilge Temel

Gaziantep Kolej Vakfı

Gaziantep

30-31-32

 Emine Elçin Topak

İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi

Samsun

33-34

 Abdülbaki Emirhan Çartı

Özel Muradiye Erkek Fen Lisesi

Ankara

33-34

 Zeynep Berra Uludemir

Manisa Fen lisesi

Manisa

35-36-37

 Can Narin

İzmir özel Türk Koleji Fen Lisesi

İzmir

35-36-37

 Nil Esmer

Özel Dünya Koleji Fen Lisesi

İzmir

35-36-37

 Kübra Elif Erdem

50yıl Cumhuriyet Feridun Tamer Mesleki

ve Teknik Anadolu Lisesi

İstanbul

38-39

 Mehmet Arslan

Mehmet Emin Resulzade Lisesi

Ankara

38-39

 İrem Köylü

TED Eskişehir Koleji

Eskişehir

40-41

 Emir Taha Özer

Özel Yenidoğu Anadolu Lisesi

İstanbul

40-41

 Çağla Aydın

Şişli Terakki Fen Lisesi

İstanbul

42

 Muhammed Ali Karaca

Nilüfer İMKB Fen Lisesi

Bursa

43-44-45

 Kemalcan Küçük

Keşan Fen Lisesi

Tekirdağ

43-44-45

 Eda Mollaoğlu

Uğur Okulları

İzmir

43-44-45

 Cemal Emir Arıcan

Haydarpaşa Lisesi

İstanbul

46-47

 Ahmet Can Öztaş

BTSO Ali Osman Sönmez Sos.Bil. An.L.

Bursa

46-47

 Eylül Naz Baklacı

Özel Üsküdar Amerikan Lisesi

İstanbul

48

 Erdoğan Kocabaş

Özel Pev Amiroğlu Fen Lisesi

Denizli

49-50-51-52

 Musa  Mert Barut

Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi

İzmir

49-50-51-52

 Tan Elçin

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi

Ankara

49-50-51-52

 Ceren Su Ayan

Hilmi Özcan Anadolu Lisesi

Denizli

49-50-51-52

 Neval Kuşan

Özel Mavi Ege Anadolu Lisesi

İzmir